Vitberg opinie

Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, stres, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]