Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Zajrzyj tutaj, jeżeli poszukujesz więcej informacji na temat marki Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]