Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Tu znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]