Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Tu znajdziesz szczegółowe informacje o marce Vitberg

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd wciąż rozwija swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, w których można wypróbować urządzenie i przekonać się o jego efektywności. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. to dla nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]