Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Uzyskaj pomoc polskiego psychologa Coventry. Kliknij tu

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Obecnie fala emigracji jest zdecydowanie mniejsza, ale nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii stwarza wiele problemów, z którymi bez dodatkowego wsparcia poradzić sobie jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, a także praca w obcym państwa, mogą generować mnóstwo komplikacji, którym naprawdę trudno jest sprostać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą również trudności z dostaniem pracy czy nawiązaniem znajomości z. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339