Opinie pacjentów i lekarzy o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej szczegółów o Vitberg opinie znajdziesz tu

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało albo skupić się na określonej jego części. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie całego kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]