Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8 znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Zobacz jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat para się wyrobem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na kanale YouTube.

Wiele lat badań w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia osób chorujących na różne schorzenia. Pełny zestaw jest złożony z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu aparatów marki Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a następnie indywidualnie testowany przed przekazaniem do sprzedaży.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]