„Kto Cię wyleczy” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, uczucie obciążenia nóg oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, plecy, biodra, szyję lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną cechą produktów marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]