Vitberg, Vitberg opinie

Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: szwalnię, montownię, wykrawalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]