Fala uderzeniowa – metoda na walkę z bólem

Zainteresowany fala uderzeniowa aparat? Skieruj się tutaj

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w rehabilitacji, kosmetologii, ortopedii, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co daje wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, ostroga piętowa, bóle kręgosłupa czy bóle nadgarstka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – jak pracuje?

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie leczenia u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasza lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]