Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zauważył, że już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z urządzeń masujących marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem pełnego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]