Badania wysokościowe oraz psychologiczne dla kierowców i operatorów

Więcej informacji o badaniach psychologicznych kierowców Bielsko Biała na www.bielskobadania.pl

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się organizowaniem psychotestów oraz badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (obok przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – oferta

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców jak i innych urządzeń. Nasza oferta obejmuje m.in. testy kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania regularne; badania operatorów przeróżnych urządzeń; badania pracowniczych; testy wysokościowe czy psychotechniczne.
Wiemy, że są Państwo zapracowani, przez to dopasowujemy się do Państwa możliwości. Testy realizujemy zarówno rano, jak i popołudniami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług zamieszczony jest w zakładce „zakres usług” na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]