„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Wszystko o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie zakup modułu: Nogi, Szyja, Kolana, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych elementów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]