Szukasz designerskich mebli? Sprawdź ofertę marki Noti

Zajrzyj tutaj jeśli jesteś zainteresowany marką Noti.

Urządzając wnętrze, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, staramy się zagospodarować jego powierzchnię nowocześnie i funkcjonalnie. Równocześnie chcemy, by pomieszczenia pokazywały naszą osobowość, a to niekiedy jest niemożliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble wytwarzane na masową skalę przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy niż myślimy. Polacy również mogą się pochwalić wyjątkowymi, gustownymi kolekcjami mebli, produkowanymi między innymi przez markę Noti z Poznania.

Noti – designerskie meble tworzone z pasją

Noti to wytwórca mebli, działający na rodzimym rynku już od ponad dekady i od powstania koncentruje się na tym, żeby oferowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a przy tym stylowe i, co istotne, by cechowały się trwałością. Marka współpracuje z uznanymi designerami, tworzącymi swoje produkty z pasją, dokładając wszelkich starań, aby maksymalnie odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Ważną zaletą mebli Noti jest to, że rewelacyjnie pasują zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti produkowane są odręcznie z najlepszych surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o ekologię, między innymi poprzez stosowanie technologii ograniczających skalę zużycia energii.

Meble Noti – projektując pomieszczenie skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące śmiałą interpretację postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo siedziska z kolekcji Stone czy Trefle bądź sofy z kolekcji Bouli. Na stronie Noti umieszczony został konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i dobrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskim meblom tego producenta można przyjrzeć się z bliska w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu. Co więcej meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Bydgoszczy, w Lublinie i w Łodzi.

Fotografia dzięki uprzejmości https://noti.pl

Nasza lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]