Designerskie meble – jakość i wykończenie na najwyższym poziomie

Kup loftowe meble.

Nasze wnętrza i sposób, w jaki je aranżujemy, potrafi wiele zdradzić o naszym charakterze, poczuciu estetykijak również o tym, jak definiujemy wygodę. Wielu osób już nie przypada do gustu propozycja wszędobylskich meblarskich sieciówek, w których można kupić standaryzowane meble, sporządzane w tysiącach sztuk, takie same dla polskich odbiorców, jak i tych z pozostałych części Europy. W związku z tym poszukujemy mebli, które nie tylko będą w pełni funkcjonalne, ale też będą wyrażać nasz charakter. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Designerskie meble – tworzone z pasją

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od blisko dekady i tworzy ją duet wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Jednak jedyne w swoim rodzaju meble oferowane przez studio STF to następstwo detalicznej pracy pokaźnego zespołu pracowników, składającego się z technologów, konstruktorów oraz rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z ogromną dbałością podchodzi do procesu wytwarzania kolejnych linii produktów, poświęcając poszczególnym stadiom – od pierwotnego pomysłu, przez model konstrukcji, aż po selekcję drewna wysokiej jakości – 100% pasji. To skrajne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych projektów powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture cechują się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że meble studia STF otrzymały sporo nagród z dziedziny designu i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (np. w Kolonii, w Łodzi oraz w Paryżu).

Designerskie meble studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je zamówić?

Wszelkie produkty Swallow’s Tail Furniture, także meble dla dzieci, można zamówić wchodząc na stronę www marki. Prócz funkcjonalnych stołów do kuchni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też komody, krzesła oraz ławki, a także drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi tealighty i ramy do luster). Warto podkreślić, iż płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można uiścić w ratach. Rzemieślnicze meble studia STF można kupić także w salonach meblowych w Europie (między innymi w Holandii bądź w Wielkiej Brytanii) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Warszawie, w Toruniu bądź w Gdańsku).

Nasza lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]