Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Na https://pandaparking.pl uzyskasz więcej informacji o Kraków Balice parking.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]