Wygodny transport busem do Niemiec

Niemcy to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży – według szacunków agencji pracy planuje tam wyjechać nawet co piąta osoba zainteresowana emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak ochoczo wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy do Niemiec – komfortowo i bezpiecznie

Według bieżących statystyk w Niemczech mieszka ponad 600 tysięcy Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę głównie w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają także sklepy czy koncerty gwiazd muzyki. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera komfortowo wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują wygodne i bezpieczne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy organizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę busów, które docierają między innymi do miast na trasie Berlin, Hanower, Brema, a także Würzburg, Moguncja czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo świętokrzyskie, podkarpackie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie i śląskie.

Busy Niemcy-Polska w opcji door-to-door

Interesuje Cię wygodny przejazd i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Komfortowe busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w dwustrefową klimatyzację, posiadają wygodne fotele i zapewniają pasażerom dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które cyklicznie przechodzą badania techniczne i zapewniają komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska mają na pokładzie odtwarzacz DVD, a także bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.