Wedding planner – profesjonalna organizacja ślubów

Organizacja ślubów Kraków - dalsze informacje o tej usłudze

Przyjęcie ślubne to piękna chwila, którą musimy zaplanować z wielką starannością. Warto skorzystać z usług ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę – jeżeli życzymy sobie, żeby ten moment był idealny. Z czym wiąże się kompleksowa organizacja ślubu i co powoduje, że tak dużo osób z niej korzysta?

Organizacja ślubu – a może przyjęcie oryginalne?

Samodzielna organizacja ślubu to ogromne przeżycie dla narzeczonych. Musimy wynająć restaurację, zaangażować fotografa, nie zapominając o kwestiach związanych z zaproszeniami, menu na weselu oraz zakupem dodatków. To powoduje dużo emocji, dlatego warto zlecić organizację ślubów specjaliście. Organizator od podszewki zna trendy związane z modą ślubną, ale również jest doskonale zorganizowany. Można mu powierzyć najdrobniejsze szczegóły – zaprojektowanie i wręczenie zaproszeń dla rodziny oraz usadzenie ich w domu weselnym, wybór menu. Hitem są także tematyczne wesela. A może zatrudnimy pilota drona, który z powietrza sfilmuje sesję w plenerze? Takie filmy stają się niesamowicie modne – konsultant ślubny na pewno o tym pomyśli. Oprawa uroczystości zależy od budżetu jaki posiadamy oraz naszej kreatywności.

Organizacja ślubu – ktoś Cię wyręczy

Wedding planer wybierze dla nas najmodniejsze detale, zaangażuje firmę, która nagrywa śluby na wideo oraz zadba o usadzenie rodziny na przyjęciu. Nie będziemy musieli sami ustalać wszystkiego z restauracją, rozmawiać z kwiaciarnią i tracić nerwów. Nawet maleńkie szczegóły tworzą w dniu ślubu klimat, dlatego należy się o nie zatroszczyć. Osoba organizująca uroczystości wybierze się z nami nawet do salonu sukni i pomoże nabyć najpiękniejszą kreację na ten ważny dzień. Dlatego właśnie profesjonalna organizacja ślubów jest tak chętnie wybierana – to sprawi, że zapomnimy o niepotrzebnym stresie.

Nasza lokalizacja:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]