Sala na 18 urodziny – jak zorganizować niezapomnianą imprezę

Dowiedz się więcej o lokalu na 18 w Krakowie.

Na ogół w przypadku urodzin, imienin czy różnych rocznic nie organizujemy imprez z przyjaciółmi oraz rodziną, traktując ten dzień jak każdy inny. Lecz są takie ważne życiowe momenty, których stosowne celebrowanie jest w zasadzie obowiązkowe, a jednym z nich jest bez wątpienia wejście w dorosłość, czyli tzw. “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – urządź pamiętnej imprezę

Wraz z ukończeniem 18 lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i pić napoje alkoholowe, brać udział w wyborach powszechnych, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze czy zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość urządzenia niepowtarzalnej imprezy z przyjaciółmi. Można ponownie wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszą drogą jest zamówienie sali na 18 urodziny. Nierzadko grupa znajomych decyduje się urządzić razem przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnego lokalu, ale w tym samym czasie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy najlepsze przekąski imprezowe. Chciałbyś się bawić pod gołym niebem? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące dni można postawić w nim spory namiot i wyprawić spotkanie z grillem.

Lokal na 18 urodziny – jakie menu będzie najwygodniejsze?

Wszyscy wiedzą, że osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli piją napoje wyskokowe. Zalecamy w związku z tym koniecznie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a takich może być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Odpowiednia dekoracja sali też jest niezwykle ważna, żeby zaproszeni kompletnie wczuli się w klimat zabawy. Warto zatem postawić na salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni według sugestii solenizanta, a także dobrze rozlokuje stoły z przekąskami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do zasobności portfela i zasobności portfela klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]