Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Sprawdź, komu zlecić organizację wesel w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, wesela czy komunie, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować jadłospisu, a potem przygotować oraz podać dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa przewidziane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wziął się wysoki popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – zamów catering weselny

Planowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wybór dekoracji sali, układanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zamówienia wystarczającej ilości napojów i przekąsek serwowanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. na zabawie weselnej musi mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoły będą pięknie ozdobione i poprawnie nakryte, dania będą apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa na czas będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych szefów kuchni, kelnerów i managerów, gotowych na obsługę imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – menu dopasowane do charakteru przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, zarówno w przedmiocie aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, przekąsek i napojów pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc samodzielnie skomponować menu z sugerowanych potraw. Powinno się jednakże zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę kontrahenta podejmują się przyrządzenia niecodziennych zestawów dań.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]