Planujesz wyjazd firmowy? Rozważ wynajem busa z kierowcą

Organizacja wycieczek grup składających się z około 20 osób częstokroć okazuje się ciężkim zadaniem. Źródłem większości problemów jest zamówienie transportu. Komunikacja publiczna ma wiele wad, z których najważniejszy jest niski stopień komfortu. By się tego ustrzec, warto wybrać wynajem busa z kierowcą. Dzięki temu nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale też bez przystanków i innych problemów trafimy w każde miejsce – nawet do usytuowanej na odludziu atrakcji lub hotelu, do których nie docierają bezpośrednio inne środki transportu.

Wynajem busów z kierowcą – dla uczestników konferencji i szkoleń

Wynajem busów z kierowcą to oferta, z której skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i instytucje czy firmy. Tym pierwszym ułatwi organizację różnego rodzaju imprez rodzinnych odbywających się w ośrodkach wypoczynkowych lub hotelach – dzięki niej wszyscy zaproszeni szybko i komfortowo dotrą na miejsce. Dla instytucji i firm jest natomiast sposobem na zagwarantowanie transferu partycypantom konferencji czy szkoleń. Poza tym oferta jest również kierowana do biur podróży, które z pewnością docenią sporą ilość miejscowości, w które mogą dotrzeć wybierając wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można w ten sposób bardzo dokładnie zwiedzić.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu busa z kierowcą?

Największym atutem tego rozwiązania jest wygoda. Bus 20-osobowy to najbardziej komfortowy ze sposobów na podróż znacznej grupy. Pasażerowie mogą skorzystać z m.in. koców podróżnych, zimnych napojów oraz osobistego oświetlenia i klimatyzacji. Nawet bardzo długa podróż okaże się przyjemna dzięki systemowi audiowizualnemu, wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem i sporej przestrzeni na nogi.