Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

W tym miejscu poznasz pełną ofertę przyjęć w Krakowie.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, najczęściej naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także komunie, „osiemnastki” oraz chrzciny. Jeśli lista gości jest długa, na ogół nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie stosownego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj gościom imprezy właściwe warunki

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo imieniny, , na której bawić się będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część gości stanowią małe dzieci, a więc chrzty albo komunie, poleca się urządzić w lokalu, który prócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane gościom również trzeba dostosować do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o apetyczne dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskich salach i w ogrodzie

Wynajęcie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dekad w iście królewskim duchu urządzane są w nim komunie, chrzciny i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do 130 osób. Z kolei jeżeli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i ozdobienia stolików, poprzez przyrządzenia dań, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]