Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Potrzebujesz sprawdzić, komu zlecić catering dla firm Katowice? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, sympozjum czy spotkanie biznesowe – każda poważna firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zazwyczaj nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów oraz posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym spotkaniu ma pojawić się masę osób, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – zagwarantuj zaproszonym na kurs napoje oraz przekąski

Kursy oraz konferencje biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 6-9 godzin, w szeregu przypadków także przez 3-4 dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają ścisły grafik wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie-trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie sycącego obiadu w najbliższej restauracji. Dlatego tak ważne jest zagwarantowanie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, także wziąć na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie ubrania i rąk. W ramach usługi cateringu dla firm użyczany jest też sprzęt do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to też możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie problemów omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który można spotkać na stołówkach firm, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów bądź płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając kupione po drodze w piekarni bądź samodzielnie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]