Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Pod tym linkiem odnajdziesz pełną ofertę sali weselnej w okolicach Krakowa.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą zorganizować przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten niepowtarzalny dzień w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając sali na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę parę istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników zabawy, by być pewnym, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Ponadto nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna oraz czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeśli na wesele poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, należy poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli wybranie menu, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie stołów . Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą urządzić wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się porywającą oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe pomieścić ponad stu osób. Wesele można wyprawić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż 30-40 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]