Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Więcej informacji o organizacji imprez firmowych w Krakowie.

Imprezy firmowe to nie tylko zloty integracyjne lub pikniki dla pracowników i ich bliskich, mające na celu stworzenie silnych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, by celebrować osiągnięte wyniki, a także rozmaite konferencje, szkolenia oraz gale dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

O czym pamiętać szukając miejsca do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, warto szukać ofert najmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do rangi planowanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla wspólników firmy, podczas których celebrowany jest jej szczególny sukces, nie powinny zostać urządzone w byle jakiej sali. Wskazane jest w takich sytuacjach zaplanować imprezę w unikatowym miejscu, które stanowczo podkreśli rangę wydarzenia. Z kolei jeśli na event poproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba postawić na salę, zlokalizowaną obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać w kilkanaście minut.

Organizacja imprez firmowych – zleć catering sumienne firmie

Planując imprezę firmową nie można zlekceważyć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku dobrej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację smacznych potraw dla obecnych, ale także doradzi w sprawie menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W trakcie ekskluzywnych gal wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Powinno się więc szukać usług firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy, jak również doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smakowite, ale i zdumiewające wizualnie dania.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]