Opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - usługa dla Ciebie.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek oraz doradztwo przy dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie należy opłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – kiedy zlecamy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu PLN rocznie. Pamiętajmy, że stawki zależne są również od gabarytów grobów, a najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]