Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Na pandaparking.pl znajdziesz więcej informacji o Balice lotnisko parking.

Szybkość, wygoda i sposobność przybycia także w najbardziej odległe miasta naszego globu – to najistotniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego typu transport zdobył duże uznanie. Podróż, której elementem jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dotarcia na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne problemy połączone z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, więc w trakcie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty pracowników

Gdy wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą liczyć na asystę pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy ubytek powietrza w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]