Meble ze stali nierdzewnej – niezastąpione w gastronomii

W kuchniach, fabrykach przetwarzających artykuły spożywcze i gabinetach lekarskich lub salonach kosmetycznych nadzwyczaj ważne jest utrzymanie absolutnej higieny. To wymaga nie tylko wdrożenia restrykcyjnych procedur i użycia preparatów dezynfekujących, ale również odpowiedniego wyposażenia. Meble oraz utensylia użytkowane w takich punktach nie mogą wchłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna dawać możliwość szybkie i dokładne mycie oraz dezynfekowanie. Wobec tego w miejscach, gdzie istotna jest sterylność, rekomenduje się stosować mebli ze stali nierdzewnej.

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej – blaty, regały, zmywaki

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często stosowane w gastronomii, fabrykach przetwórstwa spożywczego oraz piekarnictwie. W zapleczach kuchennych restauracji bądź stołówek wykorzystuje się m.in. blaty,regały do przechowywania produktów i stoły. Poza nimi warto napomknąć o okapach i zmywakach, a także wszelkiego typu stojakach, które mogą być zastosowane do wyrastania pieczywa. Maksymalną eksploatację pomieszczenia zagwarantują meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – dzięki nim uda się zorganizować wygodną kuchnię nawet na stosunkowo niedużej powierzchni.

Meble ze stali nierdzewnej dla gabinetów medycznych

Planując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze także pod uwagę potrzeby salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych. Tu wyjątkowo istotne są stoły i regały umożliwiające sterylne przechowywanie przyrządów oraz preparatów używanych w trakcie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej sprostają wszystkim wymaganiom stawianym względem sprzętu stosowanego w gabinetach lekarskich – umożliwiają utrzymanie higieniczny, są mocne i schludne.