Kraków Airport Taxi – najwyższe standardy w transporcie

Na najważniejszych lotniskach znalezienie transportu może stać się dużym problemem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z konkretnego miasta z pewnością sobie poradzą, to biznesmeni mogą mieć duże kłopoty – ich wizyta w danym mieście jest zwykle bowiem zaplanowana z ogromną dokładnością. Dobrze więc wcześniej pamiętać o przewozie na miejsce. Przedsiębiorstwa świadczące tego typu usługi funkcjonują w wielu miastach z ważnymi lotniskami – między innymi w stolicy, Katowicach czy w Krakowie. Warto przy tym dodać, iż takie przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko możliwością zamówienia taksówki na określoną godzinę – posiadają poza tym mnóstwo innych plusów. Dlaczego zatem powinniśmy postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Czemu warto skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi jest też klasa aut – przedsiębiorstwo ją oferująca stosuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa oraz pozostałych uznanych marek samochodów. Ogromne znaczenie ma również fakt, że stawiając na tę opcję przewozu nie musimy jechać z obcymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest tylko dla nas lub partnera w interesach. Dobrze nadmienić także o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie bowiem zamówienie trasy do innego miasta w Małopolsce oraz poza nią.

Kraków Airport Taxi – ceny

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i biur firm, rozmieszczonych w obrębie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy wyższej niż 100 zł. Na nieco wyższe opłaty powinniśmy być gotowi, gdy zamierzamy zamówić kurs do innego miejsca leżącego w regionie. Przykładowo, podróż do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – zależnie od tego, ile osób będzie przewożonych jednym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd w najlepszych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach 300 PLN. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia komfortowe warunki podróży, które zadowolą najbardziej wybrednych.