Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Kluczowe wiadomości na temat sklepu WooCommerce. Przekonaj się!

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeżeli nie posiadasz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością cieszą się witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że błyskawicznie pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma moc atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu odbiorców. Dzięki wdrożeniu stosownych wtyczek zwiększa się również ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom zlecenie przelewów za towary np. za pośrednictwem DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) oraz integracji z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed cyberatakami, instalację jedynie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek i właściwą semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą również blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać poradniki i recenzje oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]