Gdy zbliża się zima koniecznie zamów serwis okien

Chcesz poznać więcej szczegółów o serwisie okien? Skieruj się na https://www.serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują również czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]