Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Catering z dowozem - więcej o tej usłudze poznasz w tym miejscu.

Gdy planujesz wystawny event rodzinny lub firmowy, na który zapraszasz ogromną ilość uczestników, na ogół nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując drobne przekąski i napoje w hipermarkecie – prestiżowe imprezy przeważnie wymagają odpowiedniej oprawy również w sferze poczęstunku. Zatem nie godzi się położyć na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych herbatników oraz słodkich napojów. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Typy usług cateringowych

Firmy świadczące usługi cateringu z reguły oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzciny, komunie albo wesela, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań wigilijnych. Oferty te są starannie dostosowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co znacząco różnią sięmiędzy sobą np. ceną i wykazem posiłków oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie komunikować swoje oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze eventów rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, a długoletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że może on podsunąć rozwiązania, które zadowolą większość zaproszonych gości.

Zamówienie cateringu to oszczędność czasu

Przygotowanie potraw już dla niewielkiej grupy gości jest problematycznym zadaniem, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie innych istotnych elementów eventu. Jest to także możliwość zaserwowania gościom fenomenalnych posiłków przyrządzanych przez najlepszych szefów kuchni. Warto przy tym podkreślić, że ważną cechą dań przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają także własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]