opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Czyszczenie grobów

Zapewne żaden z czytelników nie chce, żeby pomniki jego rodziny i przyjaciół były brudne. Tymczasem jednak, nie zawsze znajdujemy czas na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc nagrobki jedynie przed najważniejszymi świętami. Dziś jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w zapomnienie – musimy jedynie zlecić ich utrzymanie profesjonalnej firmie. Gdzie szukać podobnych usług? Co dzięki nim zyskamy i ile będą kosztować?

Czyszczenie grobów – jak szukać?

Anonse firm oferujących czyszczenie grobów bez problemu znajdziemy w internecie – musimy wpisać odpowiednie słowa w Google. Poza tym, przedsiębiorstwa te nierzadko reklamują się również w otoczeniu cmentarzy – kiedy uważnie przyjrzymy się słupom z anonsami, niewątpliwie znajdziemy dobrą w naszym przypadku ofertę.

Oferta firm – czyszczenie grobów i dużo więcej

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu form pomocy oferowanych przez osoby opiekujące się nagrobkami naszych bliskich. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć także na renowację pomnika, montaż siedzenia na cmentarzu, palenie zniczy lub pielęgnację kwiatów. Możliwe jest wykupienie jednorazowej usługi czy wybór oferty stałej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie dotyczące ceny takich usług niełatwo jest odpowiedzieć jednoznacznie, bo koszty nierzadko znacznie różnią się w poszczególnych miastach. W większości krajowych metropolii za czyszczenie grobów zapłacimy jednorazowo mniej więcej 30 zł. Dwunastomiesięczna opłata abonamentowa kosztować będzie natomiast mniej więcej czterysta złotych za pojedynczy nagrobek.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]