Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Zajrzyj w to miejsce, aby zlecić catering na imprezy.

Letnie miesiące obfitują w nadzwyczaj popularne w ostatnim czasie eventy w plenerze i pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w rozmaitych miastach w Polsce prowadzone są benefisy, gale bądź konferencje. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i podany catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – postaw na doświadczenie

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik bądź zabukowałeś salę bankietową? Pierwszy etap za Tobą! Teraz trzeba postarać się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smakowitych trunków, ciepłych posiłków i przekąsek. Weź pod uwagę, że w czasie istotnych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i oczekiwać, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – przemyślane ustawienie stolików, gustowne dekoracje, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy z pewnością docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezy?

Zaletą zlecenia usługi cateringu imprezowego jest zdecydowanie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje wyśmienite posiłki, ale także gruntownie zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy będą dowiezione we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje i udekoruje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości podczas imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, by przyjrzeć się na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki gości. W trakcie ustalania detali zlecenia doradzi ona, jakie napoje, zakąski i potrawy idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]