Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, odszukać cenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego bądź ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym zdobycie cennych informacji jest bez wątpienia łatwiejsze.

Firma detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej usług?

Do biur detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług oferowanych przez profesjonalne biura detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w szybki i skuteczny sposób uzyskać niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.