Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Uzupełnij swoje wiadomości o Flobo - robocie do obsługi należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa wciąż szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla podmiotów oferujących usługi, szkół oraz pensjonatów

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, zatem rewelacyjnie zda egzamin w szkołach niepublicznych albo językowych, czyli tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]