Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków - kliknij tu po więcej informacji o tej usłudze.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]