Profesjonalny producent okien drewnianych

Producent okien drewnianych Małopolska - sprawdź kompletną ofertę

Tradycyjne okna drewniane są niebywale szykowne i funkcjonalne. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od staroświeckich nieruchomości po futurystyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one tak modne w Polsce?

Producent okien drewnianych – ekologiczne materiały

Obecnie okna drewniane są projektowane z użyciem zaawansowanych metod, dzięki czemu gwarantują niebywale wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je gruntują, a utrzymanie czystości jest błyskawiczne. Okna drewniane zapewniają świetne wrażenia wizualne, posiadają opływowe kształty, eleganckie uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna miejscowego – na przykład sosny, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Tradycyjne gatunki w połączeniu z teraźniejszymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak popularne w Polsce.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je zabiegom konserwacyjnym. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza także estetyczne balustrady, świetne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako materiał organiczny jest zupełnie nieszkodliwe dla środowiska, sprawdza się przy renowacji zabytków. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w szlachetne, odporne i gustowne komponenty drewniane.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]