Oferta polskiego producenta blach dachowych

Na https://regamet.pl dowiesz się wszystkiego o producencie pokryć dachowych.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy powoli wypierają z rynku zakładane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne. Liczne atuty tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one dobrym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla inwestorów.

Blachodachówki – niewielkie obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z wielu przyczyn. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża strukturę dachu, ale również ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i szybszy w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich równe rozłożenie zajmuje na ogół znacznie więcej czasu. Następną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do w zasadzie każdej, również niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się bardzo dobrze zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starszymi budynkami, głównie dlatego, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również lepsza szczelność. Poza tym łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń przyda się środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – duży asortyment blachodachówek oraz paneli dachowych

Żeby zamówić blachodachówki najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się szeroki wybór blach trapezowych, paneli dachowych oraz blachodachówek. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach firmy, zlokalizowanych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małopolskiego. REGAMET w szczególności szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, a także korozję. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, dlatego oprócz swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy folie dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych producentów.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08