Nowatorskie projekty domów drewnianych

Na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html otrzymasz kompleksową pomoc specjalistów w zakresie tworzenia projektów domów drewnianych nowoczesnych.

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska konstrukcja sprawia, że takie budynki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są również komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać także w miesiącach zimowych? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna konstrukcja

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Klienci chętnie decydują się na postawienie takich posiadłości, ponieważ posiadają one wiele zalet. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Odchodzą również prace związane z betonowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej modne. To mieszanka nowatorskich pomysłów z tradycją. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to budynki wyprodukowane z naturalnych składników, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Kolejnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można stawiać również podczas zimy, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem betonowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]