Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Zamów kontenery na złom na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery na gruz – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często stosowane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]