Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Dowiedz się więcej o blachach na rąbek stojący na www.regamet.pl/panele-dachowe/

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto ich używać? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – walory i wykorzystanie

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, ponieważ wspaniale godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Wytrzymała oraz bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć szybko i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest wytrzymałe, niepodatne na rdzę oraz świetnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem trwałości i zastosowanej technologii. Panele te są wytwarzane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową warstwą, która daje osłonę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. śnieg i deszcz bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w licznych wariantach, co umożliwia dobranie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od producenta.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08