Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z architektem Kraków

Pracownia architektoniczna oferuje rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje pełny projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie dogląda przebiegu robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę budynku lub występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Szukasz nowatorskich, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od innych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie nowoczesny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio posiadamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. budynki rekreacyjne, mieszkania pod wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy biura. Konfiguracja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku oraz osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może także przygotować plan praktycznych i przestronnych garderób, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]