Architekt – Bartek Sitarski

Zajrzyj tu, aby skontaktować się z architektem Kraków.

Od decyzji czekających na nas w pierwszej fazie wznoszenia domu zależy to, czy odpowie na nasze oczekiwania. Z tego powodu należy dobrze zastanowić się nad każdym aspektem i, jeśli nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować każde z pomieszczeń oraz pomoże przystosować budynek do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym warto zdecydować się na porady dobrego architekta?

Jak znaleźć materiały? Doradzi architekt

Przyszli posiadacze własnego lokum mogą mieć trudności ze znalezieniem materiałów, z których obiekt zostanie będzie zbudowany. A ten wybór jest niezwykle istotny, bowiem mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Z tego powodu warto wcześniej uzgodnić to z architektem, by zyskać gwarancję, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie potrafisz się zdecydować? Pomoże architekt

Dom w tradycyjnym stylu czy może któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy czy wielokondygnacyjny? Takich wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w poradzeniu sobie z tymi problemami doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zarekomendować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Powinniśmy również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam odpowiednie technologie – oraz przygotować najważniejsze papiery posesji.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]