Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Jeśli szukasz wzmacniacza szerokopasmowego, odwiedź tę stronę

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt używany przez operatorów TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych telewizorów. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wysokiej jakości sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują zazwyczaj w paśmie 30 Hz – 1 GHz. Znakomicie redukują wszelkie awarie wywołane np. przez usługi internetowe oraz pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie usytuowane są w budynkach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Moduły tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza przystępna. Moduły te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – energooszczędność

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał jest bardzo prosta. Używa się do tego celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Wzmacniacze posiadają również profesjonalne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Niektóre z nich posiadają specjalistyczny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i dostarczają abonentom doskonałą siłę sygnału w domowych telewizorach. Niezaprzeczalnym plusem jest również niski poziom mocy do <5W.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]