ultra robotics, producent silników elektrycznych prądu stałego

Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz silników elektrycznych DC produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się dużą żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C, narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]