Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Dowiedz się więcej o skrzynce telekomunikacyjnej na telmor.pl.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – określa to polskie prawo. Na rynku wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – z solidnego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana ze wzmocnionego metalu i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt, jak również ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz domów, w której zlokalizowane są kable telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – routery, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy zamontować na przykład na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Istotnym elementem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Wzmocnione zamki świetnie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Należy pamiętać też o zachowaniu porządku w środku szafki – do tego celu wykorzystuje się profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do swoich potrzeb.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]