Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Więcej na temat Lavazza A Modo Mio kapsułki na https://bit.ly/3grPSvz

Przedsiębiorstw produkujących kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie pozostaje na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza miała swój początek pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył niewielki sklep, w którym prażono ziarna kawy oraz wyrabiano ich oryginalne mieszanki. Podbiły one błyskawicznie serca mieszkańców miasta. Wiek później firma Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając trendy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najczęściej kupowanych obecnie ekspresów do kawy w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą zaparzenie apetycznej, pachnącej kawy trwa zaledwie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać tylko z mieszanek smaków sprzedawanych przez tę markę. Dzisiaj w sprzedaży kupić można mnóstwo odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale wciąż cechuje je wysoka jakość.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która też pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do licznych modnych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące połączeniem robusty z arabiką (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Cremoso Invidia), pyszną kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak i napoje o smaku popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]