Wisiorki ze srebra

Znajdź wisiorek

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą zafundować sobie luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Równie istotna jest szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on przybrać formę klasyczną (koła, łzy, kwadratu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje także jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]