Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może chcesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie posiadają pawilony ogrodowe i na co powinno się zwrócić uwagę przy doborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Obecne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzają się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o rodzinnych zjazdach, rocznicach, przyjęciach typu baby shower, urodzinach, złotych godach, weselach w plenerze i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie) oraz całoroczne. Wybór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – trwałe i nieskomplikowane w montażu

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez długi okres czasu, a prosty montaż oraz demontaż pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej struktury.